Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Чи часто Ви цікавитесь новинами?

Щодня цікавлюсь
Раз на кілька днів
Раз на тиждень
Раз на місяць
Під час революцій
Не цікавлюсь зовсім

Розсилка
ЗГУБНИЙ ВІРУС ІГРОМАНІЇ
Рогачки та гра у козаки-розбійники вже давно вийшли з моди, навіть футбольні та баскетбольні м’ячі і ролики, колись дуже популярні серед дітей, вже їх не приваблюють. Сьогодні діти віддають перевагу більш модним іграшкам - комп’ютерним іграм та гральним автоматам. І все б нічого, та чи безпечні для дітей ці іграшки?

Гру за фільмом Тарантіно заборонили в Австралії
Австралійське урядове відомство класифікації фільмів і літературних творів (Office of Film & Literature Classification, OFLC) відмовилося видати рейтинг грі по мотивах фільму Квентіна Тарантіно "Скажені пси" (Reservoir Dogs). Гра без рейтингу не може продаватися, здаватися в оренду або демонструватися на території Австралії. При цьому фільм, по якому зроблена гра, вільно продається в Австралії.

Хакери звернули увагу на ігри
Microsoft попередила розробників ігор про те, що вони повинні приділяти не менше уваги безпеці своїх продуктів, ніж ті, хто створює додатки для бізнесу.

Гравці зможуть управляти віртуальними персонажами силою думки
Можливо, незабаром люди, що грають в комп'ютерні ігри, зможуть контролювати свої дії у віртуальному світі за допомогою сили думки. Створенням пристроїв для цих цілей вже займаються принаймні два розробники, повідомляє The Mercury News.

Tіmeshіft
Уявіть собі: якби у Вас з`явилися здатності, які дозволяли змінювати час, що б Ви зробили? Що б відбулося, якби Ви раптом відчули можливість сповільнювати, зупиняти й повертати час назад? Якщо розглядати це питання з погляду наукової фантастики, то чітко сказати можна лише одне: на Вас чекала б велика пригода. І таку пригоду нам готує російсько-американська студія Saber Іnteractіve у своїй новій грі Tіmeshіft.

The Godfather
З тих пір, як гра Grand Theft Auto зробила свій грандіозний стрибок у тривимірність - ніхто, так і не зміг побудувати гру, про яку можна було сказати: "як GTA, але краще". Можливо це тому, що GTA 3, з`явившись, породила свій власний суб-жанр, у якому сама собі й стала еталоном. Ні Mafіa, ні Drіver, ні навіть "дитяча GTA" про Сімпсонів, не говорячи вже про вироби більш скромного розмаху - ніхто не вніс у геймплей достатньо новизни, щоб зрівнятися з еталоном не те щоб по оригінальності, а хоча б навіть по привабливості.

ETROM: The Astral Essence
Гра від італійського розробника. Якому, на жаль, ще доведеться вчитися, учитися й учитися робити ігри. І це дуже жаль, тому що перегляд ролика гри створює досить позитивне враження, а швидка екскурсія по скріншотам змушує її жагуче бажати. Причина проста - дивні художники, що над нею працювали. Гра світлотіні, неясні, але надзвичайно виразні контури, от що видно в заставці, у ній видно мистецтво. І ще в ній видні моделі, як і на скріншотах - моделі реально вражаючі. Моделі світу, де сплавлені воєдино фентезі й фантастика, світу практично вже готового посперечатися у зовнішній виразності, по естетиці, з яким-небудь Warhammer. І рівно тією самою мірою, у якій геніальні персонажі (у тому числі мехи, крокуючі машини, якими можна ще до того ж і грати!), відстійна вся інша ігрова начинка. Цій грі вартувало б побути у розробці ще з рік, так під доглядом людини, що розуміє, як повинні робитися сучасні розваги.

"Pro Evolution Soccer 5": Справжній футбол! (огляд)
Аматори футбольних симуляторів вже давно розділилися на два ворогуючих між собою табори: фанатів Pro Evolution Soccer і фанів FIFA , і я, зізнаюся, належу саме до першого. От люблю я реалістичний й у той же час видовищний футсім із чесним штучним інтелектом і грамотною фізикою, нічого отут не поробиш!

Навколо світу за 80 днів. Коли нема чого робити... (огляд)
У спробі зламати границі жанру, Frogwares наділила своє чадо не властивими для звичайних адвенчур елементами: stealth-ом, перегонами й іншою мішурою. Тільки от із цією ідеєю розробників випередили хлопці, що створили BG&E й Fahrenheit. У підсумку тільки й залишається поглумиться над, здавалося б, поваленою грою. Але, чогось "80 днів" таки варти... Жуль? Верн?

"Hіtman: Blood Money": Етюд у багряних тонах. (огляд)
Все. Довгі місяці очікування закінчилися. Можна брати із собою комп`ютер і їхати куди-небудь подалі від цивілізації. Туди, де немає ні засобів комунікації, ні розумників, що обожнюють цими засобами користуватися. Hіtman: Blood Money вийшов. Не чекали? А марно... Відчуваєте за спиною чийсь важкий подих? Оберніться, можливо, це буде останнє, що ви відчули ...

Half-Life 2: Episode 1
Заваривши всю цю кашу з перелицюванням такої налагодженої, здавалося б, комерційної схеми, що стоїть за фасадом ігрового світу - Valve досягла принаймні однієї вартої мети: вона змусила думати про себе й говорити. Чи є всі ці модні нововведення першими ластівками прийдешнього цифрового світу, або ж справа обернеться всього лише рядом витончених знущань над користувачами, а потім усе повернеться на круги свої? З одного боку, було б непогано перейти до систем віртуальної дистриб*юції, аналогічним їх Steam - позбувшись від додаткових витрат на фізичне виробництво, транспортування, магазини й т.д. З боку іншої, у даний конкретний момент безліч українських покупців ліцензії Half-Life поминає недобрим словом всю тяганину (і це ще м`яке слово) з обов`язковим викачуванням мегапатчів, і обов`язковою підключеністю до Інтернет. Не додають радості й ініціативи EA, що, подивившись на ці неподобства, взяла та й випустила два останніх розширення Battlefield 2 винятково у варіанті цифрового поширення.

Ghost Recon: Advanced Warfіghter. (огляд)
Він прийшов, неминуче й безповоротно. Черговий екшен-витвір за мотивами творів відомого в народі "казкаря-байкаря" Тома Кленсі. Перед розкриттям заповітної коробки з диском відчуваєш себе надзвичайно важливим генералом на презентації новітньої надсекретної гвинтівки. Вищі чини, політична еліта, суворі агенти в акуратних піджаках обступають "виріб" щільним кільцем, і ось одним ривком злітає біле полотно, і в променях світла матово блищить ствол...

Scratches (Prevіew) - Квест жахів
Дія відбувається в 1980 році. Успішний письменник Майкл Артейт (Mіchael Arthate), купує симпатичний особняк у вікторіанськом стилі, розташований на окраїні невеликого містечка Ротбері на півночі Англії. Однак будинок, явно живе подвійним життям і, усамітнившись тут у пошуках натхнення, письменник явно ризикує втратити спокій. Очевидно, що в моторошній атмосфері, яка панує усередині цього, нібито порожнього, будинку, не останню роль зіграли кілька загадкових смертей і зникнення колишніх хазяїв...

Rainbow Six: Lockdown (preview)
Екіпірований і ведений вами контр-терористичний загін бореться з терористами, звільняє заручників і рятує мир від погрози біологічної зброї, дорівнює, як і у всіх попередніх серіях, однак...

Hіtman: Blood Money. Лисий, гроші, два ствола (прев`ю)
У нього немає імені, тільки порядковий номер, 47. Його професія? Права рука смерті. Прикмети: лисий, на потилиці - ледь помітне татуювання у вигляді штрих-коду, холодна персона без натяку на емоції, одягнений у строгий похоронний костюм із символічною червоною краваткою. Особисте знайомство з ним може означати тільки одне - жити вам залишилося кілька секунд. Втім, досить пафосу, гадаю, всі вже зрозуміли, що мова йде про головного героя ігор серії Hіtman.

Titan Quest
Титани - попередники богів - ув`язнені в Тартарі, бігли з місць "не настільки віддалених" і прийнялися за руйнування світі. У цій RPG-грі доведеться вести безперервні бої з посланниками зла на величезній єдиній території, що включає історичні місця Греції, Єгипту, Китаю й використовуючи арсенал гідний армії.

Зоряний шлях веде в Європу
Ubisoft виступить як європейський видавець лінійки ігор за мотивами серіалу Star Trek від студії Bethesda. Представники французької компанії повідомили, що жителі Старого Світу вже в грудні цього року зможуть знайти на прилавках стратегію Star Trek: Legacy.

Sіlent Hіll 4: The Room
Розвага - це не тільки, коли весело. Розвага - це ще й коли страшно. Мова йде про ігри жанру horror. Дивлячись фільми такого типу, тобі страшно, але ти розумієш, що все це - плід чиєїсь бурхливої фантазії. У грі ти живеш життям героя, тобі дуже страшно й ти вже майже віриш у реальність того, що відбувається.
1  
80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net