Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
 Медицина в Україні
 Світова медицина
 Медицина на Прикарпатті
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Чи часто Ви цікавитесь новинами?

Щодня цікавлюсь
Раз на кілька днів
Раз на тиждень
Раз на місяць
Під час революцій
Не цікавлюсь зовсім

РозсилкаЦентр добровільного тестування на ВІЛ/СНІД в Києві
• Сьогодні в Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України відбулася церемонія відкриття Центру добровільного консультування і тестування на ВІЛ/СНІД.

У Москві - масові отруєння остарбайтерів
Міністерство закордонних справ України з’ясовує наявність українців серед осіб, які отруїлися неякісною їжею на будівельних об’єктах Москви і Підмосков’я.

Ховаємо чи захищаємо?
Дитячу психіатрію звинувачують у зловживаннях

Спека «валить з ніг»
Спека тягне за собою безлiч лих. Необережнi громадяни перегрiваються на сонцi, городяни страждають у задушливих офiсах i нескiнченних пробках, любителi сонячних ванн отримують тяжкi опiки i ставлять себе пiд загрозу набуття важких захворювань, люди iз хворим серцем змушенi вдвiчi уважнiше стежити за своїм станом здоров’я, щоб не опинитися на лiкарняному лiжку. Нинi вченi виявили ще одну групу осiб пiдвищеного ризику, якi в спеку можуть стати «клiєнтами» медикiв. Це жiнки на високих пiдборах.

Рани загоїть… електричний струм
Мiжнародна команда вчених iз Великобританiї, Австрiї, США та Японiї дiйшла висновку, що дiя електричного струму на шкiру потенцiйно може прискорювати загоєння ран.

Вченi перевiряють вакцину... вiд палiння
Американськi вченi, що розробили вакцину вiд палiння, яка дозволяє позбавитися вiд нiкотинової залежностi медикаментозним способом, продовжують проводити випробування лiкiв в амбулаторних умовах. В експериментi беруть участь 300 курцiв. Вакцина закриває нiкотину доступ до мозку, таким чином роблячи сам акт вдихання диму менш приємним i, вiдповiдно, дозволяючи людинi легше позбавитися шкiдливої звички.

Аспiрин доводить до iмпотенцiї
Фахiвцi фiнського Унiверситету Тампере встановили, що такi болезаспокiйливi засоби, як аспiрин та iбупрофен, що часто вживаються чоловiками, якi страждають вiд артриту, можуть пiдвищити ризик iмпотенцiї...

Вчені України: інфаркт можна перемогти
Що спільного між підводним човном та серцем людини? Українські вчені першими у світі довели, що в них однакове електромагнітне поле. І тому датчик, що виявляє субмарини на глибині 30-40 метрів, тепер ловить найменші відхилення в роботі серця.

ЧИ ВИЙДУТЬ УКРАЇНСЬКІ ТЕСТ-СИСТЕМИ З ПРОБІРКИ?
Українські тести для діагностики SARS вже існують. Про це днями заявили вчені Інституту молекулярної біології та генетики НАНУ, котрі виявили з допомогою методів комп’ютерного дизайну праймери для тестування вірусу. Стандартний імуноферментний аналіз не дозволяє виявити вірус із стовідсотковою точністю, бо в низці випадків він не виявляє себе досить чітко. А метод ПЦР-аналізу, тобто генної діагностики, дає відповідь незалежно від «поведінки» SARS.

Робота селезінки брудна і невдячна
Хоча дехто й називає селезінку “кладовищем поганої крові”, однак роблять це не через недоброзичливість, а виключно високо оцінюючи її роль в очищенні крові від шлаків, хворих і мертвих кров’яних клітин. Робота селезінки – брудна і невдячна. Спробуйте допомогти своїй рятівниці- селезінці. Найкраща для цього пора літо. А “відчистять” її трав’яні чаї і свіжовитиснуті трав’яні соки.

ВІЧ можна перемогти
Китайські медики оголосили про те, що початкова стадія тестування створеної ними вакцини проти ВІЧ дала "дуже обнадійливі" результати.

Йди геть безсоння
Постійне недосипаніє загрожує ризиком заробити розлад психіки. Тому, якщо нічний підрахунок овець, що стрибають через щаблину, не допомагає потрапити в обійми Морфея, потрібно терміново вживати заходи.

У Пекіні 70 людей заразилися менінгітом, поївши равликів
Влада китайської столиці закликає людей відмовитися від вживання сирих чи недоварених равликів...

Шоколад – скарб Нового Світу
Завдяки наявності у складі какао фенілетіланіну (20г в 100г) - антидепресанту психостимулюючої речовини, йому приписують властивість полегшувати страждання і долати депресію.

Сезон кавунів поруч, залишається серед багатьох знайти свого
При купівлі кавуна необхідно враховувати деякі моменти. Ці смугастики, як і дині з коренеплодами, вбирають в себе багато нітратів, так що в цьому питанні слід проявити пильність

Мультфільми як знеболююче
Виявляється, Міккі Маус, Дональд Дак і Скубі-Ду можуть полегшувати болісні відчуття не гірше за сучасні знеболюючі засоби.

Нічна терапія для ваших очей
Що таке контактні лінзи для очей, пояснювати сьогодні немає потреби. Використання лінз в альтернативу окулярам уже стало звичною справою. У 2002 році в США з’явився революційний винахід – контактні лінзи нічного використання - Paragon 100 CRT. Нещодавно можливість придбати такі лінзи з’явилась і в українців.

Відкрито можливість лікування раку
Американські вчені знайшли спосіб примусити ракові клітки вдатися до "самогубства". Синтезована ученими з університету Іллінойсу молекула запускає процес саморуйнування пухлинних кліток. Про це розповідає Бі-Бі-Сі.

Не лише смачний, але й корисний кавуновий спирт та мед навчилися виготовляти українські науковці
Вони кажуть, у кавунових продуктах зберігаються пектини та вітаміни, пишуть "Киевские ведомости".

Сонцезахисні креми небезпечніші за сонце
Дослідники з Каліфорнійського Університету в Ріверсайді дійшли висновку, що креми, використовувані для захисту від сонця, можуть бути небезпечнішими, ніж сонячне випромінювання.

Інфрачервоне світло допоможе позбавитися зайвої ваги
Дослідники з Інституту спортивної медицини, розташованого в Регенсбурге, дійшли висновку, що схуднути можна за допомогою інфрачервоного випромінювання.

Гімнастика для тіла та душі
Насолоджуючись після відпустки припливом сили та бадьорості, так хочеться якнайдовше зберегти подаровану літом енергію! Однак зазвичай поствідпусткове завзяття не витримує натиску робочих буднів, і від неймовірного ентузіазму та енергії залишаються тільки спогади. Невже не можна завжди почуватися так, ніби щойно з відпочинку?

Поляченко заявляє про брак педіатрів, сімейних лікарів, патологоанатомів
Міністр охорони здоров'я Юрій Поляченко заявляє про брак близько 18 тис. фахівців у медичній сфері, зокрема, патологоанатомів, фтизіатрів, педіатрів, сімейних лікарів і лаборантів.

Нецензурна мова провокує імпотенцію
До невтішного висновку дійшли німецькі врачи-андрологи в ході чергового дослідження: мільйони німців не здатні на повноцінний статевий акт. Це може привести не тільки до депресій і нервових зривів, але і до скорочення чисельності країни.

Хліб допоможе схуднути
Хліб, який бояться їсти люди, які сидять на дієті, насправді є найкращим продуктом. Такого висновку дійшла директор відділяння живлення і дієти тель-авівськой лікарні "Іхилов", Ольга Раз-Кесснер.

Вживання грибів для багатьох закінчується невдало, а для деяких - трагічно
За повідомленням Міністерства Охорони Здоров'я кількість потерпілих продовжує зростати. За період з 04.08 по 28.08 грибами отруїлися 30 чоловік.

Школярам заборонили їсти торти
Американські учні, що повернулися в школу після літніх канікул, зіткнулися з новими заборонами: на день народження не можна приносити в школу торт. Таку заборону винесло шкільне керівництво багатьох американських штатів, повідомляє Репортер.

Опік медузи зціляє від імпотенції?
Суміш токсинів медуз, що перетворює їх на справжній кошмар для любителів морських купань, може бути хорошим засобом для лікування... чоловічої імпотенції.

Дівчинці-русалці розділили ноги
Дворічна перуанка Мілагрос Серрон, відома як "маленька русалка", народилася із зрощеними нижніми кінцівками - це рідкісне захворювання називається "синдром русалки" або сиреномелія.

Стан зубів залежить не лише від віку
Карієс разом з іншими захворюваннями порожнини рота змушує страждати 60-90% школярів і більшість дорослих у всьому світі. Помилково вважати, що погіршення стану зубів – природний процес старіння. Руйнуванню зубів можна запобігти, - відзначає заступник Генерального директора Всесвітньої Організації Здоров'я (ВОЗ) Тіна Кароль.

Кондиціонер – ворог легень
Сталося так, що відразу два наші співробітники - молоді хлопці - захворіли на запалення легенів. Ніби й не зима, не морози й вітри, а ще навіть добре пригріває сонце, і раптом такий діагноз… Що це за хвороба, як вона виникає, наскільки небезпечна?
1  2  
80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net