Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі




Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Новини з якої категорії є найбільше потрібні для вас?

Новини Прикарпаття
Політика
Бізнес, фінанси
Туризм
Медицина, здоров'я
Комп'ютери, Інтернет
Нерухомість
Наука, освіта, технології
Авто
Інше

Розсилка







Головна Спорт
Євро-2012: визначилися плани інспекторів УЄФА
(0 )

• Hа прес-конференції з приводу інспекційного візиту УЄФА в Україну та презентації офіційного постачальника автомобілів „Міцубіші” для ФФУ та проекту заявки „Євро-2012” директор Виконавчої дирекції Євро-2012 в Україні Іван Федоренко ознайомив представників ЗМІ з планами перебування інспекторів УЄФА в Україні. Нагадаємо, що 13-16 вересня будуть важливим етапом участі України та Польщі у тендері на право проведення „Євро-2012”.

Євро-2012: визначилися плани інспекторів УЄФА
 

Hа прес-конференції з приводу інспекційного візиту УЄФА в Україну та презентації офіційного постачальника автомобілів „Міцубіші” для ФФУ та проекту заявки „Євро-2012” директор Виконавчої дирекції Євро-2012 в Україні Іван Федоренко ознайомив представників ЗМІ з планами перебування інспекторів УЄФА в Україні. Нагадаємо, що 13-16 вересня будуть важливим етапом участі України та Польщі у тендері на право проведення „Євро-2012”. Ціллю візиту інспекторів є отримання загальної уяви про обидві країни та їхню здатність приймати фінальний турнір чемпіонату Європи 2012 року з футболу, а також провести зустрічі з відповідальними особами для дослідження рівня політичної підтримки УЄФА ЄВРО 2012 в обох державах.
До програми візиту інспекторів в Україну входить інспекція існуючих стадіонів та відведених під будівництво нових стадіонів майданчиків, тренувальних центрів, заявлених готелів, а також фан та ВІП-зон у кожному з приймаючих міст. У ході візиту представники УЄФА зустрінуться з Президентом України В. А. Ющенком, головою Верховної Ради України О.О. Морозом, а також спілкуватимуться з Першим віце-прем’єр-міністром України М. Я. Азаровим, Віце-прем’єр-міністром України Д.В. Табачником, Міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту Ю.О. Павленком та президентом Федерації футболу України, членом Виконкому УЄФА Г.М. Суркісом.
На зустрічі з журналістами президент ФФУ Григорій Суркіс повернувся на три роки тому. „Спільне рішення Виконкому Федерації футболу України та Ради Польської футбольної асоціації від 21 вересня 2003 року щодо проведення узгодженої роботи, з метою отримання від Європейської спілки футбольних асоціацій (УЄФА) права на організацію проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року в Україні та Польщі було підтримане Президентами України та Республіки Польща.
28 січня 2005 року Федерація футболу України подала відповідну заявку до штаб-квартири УЄФА. 16 травня 2005 року Президент України В.А. Ющенко підписав Указ „Про невідкладні заходи з підготовки України до участі в тендері за право проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні та Республіці Польща”.
Організаційно тендер складається з двох етапів. Під час першої стадії, яка тривала до 8 листопада 2005 року необхідно було підготувати досьє заявки, яке дасть експертам УЄФА змогу провести технічну оцінку спроможності кандидатів провести цей третій за значенням спортивний захід у світі на найвищому рівні.
В першому етапі тендеру взяли участь: Азербайджан, Греція, Італія, Україна і Польща (спільна заявка), Угорщина і Хорватія (спільна заявка), Російська Федерація, Румунія і Туреччина. В Україні серед регіонів було проведено тендер, за підсумками якого, в 2005 році на засіданні робочої групи Кабінету Міністрів України з організації роботи щодо участі України у тендері УЄФА на право проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні та Республіці Польща було визначено 4 міста, які претендують на проведення цього заходу, а саме: Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Київ та Київська область. На засіданні робочої групи, яке відбулося 13 квітня 2006 року до переліку цих міст було включено Одесу.
З польської сторони в тендері беруть участь наступні міста: Варшава, Гданськ, Познань, Вроцлав, Хожув (запасне місто) та Краків (запасне місто). 8 листопада 2005 року на своєму засіданні на Мальті Виконком УЄФА проголосував за кандидатури Італії, Угорщини і Хорватії (спільна заявка), України і Польщі (спільна заявка), які потрапили до другої стадії тендеру”, - підкреслив Григорій Суркіс.

21-23 березня 2006 року в м. Будапешт (Угорщина) відбувся ХХХ Конгрес УЄФА, на якому заявники мали змогу презентувати свої стенди. В презентації польсько-українського стенду взяли участь: Юрій Павленко - Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту, Сергій Бубка - президент НОК України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, Григорій Суркіс – президент ФФУ, член Виконкому УЄФА, Томаш Ліпєц - Міністр спорту Республіки Польща та Міхал Лісткевич - Президент Польської футбольної асоціації.
Спільний стенд України і Польщі за всіма характеристиками перевершив своїх конкурентів, які вже мали досвід участі у подібних заходах і від них отримав схвальні відгуки.
„Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 травня 2006 року № 260-р було затверджено „План заходів на 2006 рік з підготовки до участі у другому етапі тендеру на право проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні та Республіці Польща”.
31 травня 2006 року делегації України й Польщі взяли участь у церемонії передачі до штаб-квартири УЄФА в м.Ніоні (Швейцарія) досьє заявки другої стадії, до якої входять більш докладні інформаційні матеріали, гарантії від міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо проведення „Євро-2012”, а саме часткове звільнення від оподаткування, спрощений дозвіл для в’їзду і працевлаштування іноземних громадян, забезпечення безпеки і правопорядку, захист прав інтелектуальної власності УЄФА і її партнерів тощо.
В рамках підготовки до участі в тендері УЄФА на право проведення в Україні та Польщі фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, Україна та Польща подали інформацію щодо наявності засобів розміщення для команд, штаб квартири УЄФА, партнерів УЄФА, офіцерів лабораторії допінг-контролю, арбітрів та офіційних представників ЗМІ.
     До 31 жовтня п.р. Україна та Польща мають подати до УЄФА підписані угоди (з приймаючою асоціацією, з приймаючими містами, зі стадіонами, з аеропортами).
Крім цього, до 31 жовтня 2006 року має бути розроблений та прийнятий Верховною Радою України Закон України „Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”. За дорученням Прем’єр-міністра України відповідний законопроект готує Міністерство юстиції України разом з заінтересованими центральними органами виконавчої влади, які увійшли до робочої групи з підготовки законопроекту.
З 11 по 16 вересня 2006 року в Україні та Республіці Польща перебуватимуть з оглядовим візитом інспектори УЄФА, у складі яких перебуватимуть Гері Бін - член комітету змагань національних збірних, Джорджіо Маркетті - директор відділу професійного футболу, Міхаель Зальцер - голова відділу змагань національних збірних, Кристоф Йонг     - менеджер змагань УЄФА ЄВРО, Брудер Маріон-Ніколь – координатор змагань УЄФА Євро-2008, Мартін Каллен - операційний директор EURO 2008.
З метою підготовки до цього візиту було проведено велику роботу з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Відповідно до вимог УЄФА та запропонованої програми передбачено огляд спортивних і культурних об'єктів в Києві, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, зустрічі з керівництвом центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. Планується, що в ході візиту інспекційна делегація УЄФА зустрінеться з Президентом України Віктором Ющенком, Головою Верховної Ради України Олександром Морозом, а також спілкуватиметься з Першим віце-прем’єр-міністром Миколою Азаровим, Віце-прем’єр-міністром Дмитром Табачником, Міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрієм Павленком”.
Іван Федоренко підкреслив, що незважаючи на необхідність покращення готельної і спортивної інфраструктури, удосконалення транспортного сполучення, доопрацювання законів, що регулюють проблеми зайнятості, і незначний, порівняно з Італією, досвід проведення спортивних змагань, українсько-польська заявка у звіті УЄФА була названа "вражаючою", адже саме наші країни подали найбільш професійно підготовлені пакети документів.
„10 вересня у Варшаві відбудеться зустріч інспекторів УЄФА з Президентом та Прем’єр-міністром Республіки Польща. Після триденного візиту в Польщі, посадовці УЄФА відвідають Львів. Заплановано відвідання так званої ВІП-зони поблизу готелю „Опера”, зустріч з головою Львівської облдержадміністрації та мера міста та участь у презентації проекту будівництва нового стадіону у місті Лева. Цього ж дня, 13 вересня, інспектори вирушають до Києва, де о 21.00 планують зустрітися з Міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрієм Павленком та переглянути матч Ліги чемпіонів „Динамо” Київ – „Стяуа” Бухарест.
Наступного дня заплановано зустріч з Прем’єр-міністром України Віктором Януковичем, Віце-прем’єр-міністром України Дмитром табачником, Головою Верховної Ради Олександром Морозом, Міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрієм Павленком та президентом ФФУ, членом Виконкому УЄФА Григорієм Суркісом. Зустріч з Президентом України Віктором Ющенком заплановано на післяобідній час. Увечері інспектори УЄФА прибувають до Дніпропетровська, де на них також очікує чимала інспекційна робота, а наступного дня відбудеться зустріч та оглядова інспекція у Донецьку.

http://www.ffu.org.ua/




Завтра Володимир Кличко захищатиме свій чемпіонський титул
• Боксерський світ завмер в очікуванні грандіозного дійства – титульного бою між чемпіоном світу в надважкій вазі за версіями IBF та IBO Володимиром Кличком та претендентом на пояси найсильнішого боксера Келвіном Броком. Напередодні у нью-йоркському Медісон Сквер Градені, де відбудеться бій, суперники провели прес-конференцію.
Кличко на 7 кг важчий за Кельвіна Брока
• За день на арені нью-йоркського «Медісон сквер гардена» Володимир Кличко вперше захищатиме титул чемпіона за версією IBF. Зробить він це у протистоянні з американцем Кельвіном Броком.
Найближчої середи Шевченко порадує вболівальників
• Головний тренер англійського футбольного клубу "Челсі" Жозе МОУРІНЬЮ повідомив про те, що форвард команди Андрій ШЕВЧЕНКО пропустив недільний матч з "Тоттенхемом" (1:2) через травму, але зможе вийти на поле вже в найближчу середу. 8 листопада лондонці в рамках 1/8 фіналу Кубка Англійської ліги зустрінуться з "Астон Віллою", повідомляє Лента.ру.
FIFPro назвала кращого футболіста світу
• Атакуючий півзахисник збірної Бразилії і іспанської "Барселони" РОНАЛДІНЬО другий рік поспіль визнаний кращим гравцем світу за версією FIFPro – Асоціацією професійних футболістів, в якій перебуває більше 42 тисяч членів. Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на AFP.
М.Луческу: Чемпіонат України зганьбили
• Чемпіонат України зганьбили. У цьому впевнений головний тренер ФК "Шахтар" Мірча Луческу. Напередодні під час післяматчевої прес-конференції він сказав, що "не повинно було бути такого матчу, як сьогодні".


Украинская Баннерная Сеть

Ви можете додати коментар до статті

80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту






finance.ua
finance.ua
finance.ua




Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ



© www.iv-fr.net