Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Чи часто Ви цікавитесь новинами?

Щодня цікавлюсь
Раз на кілька днів
Раз на тиждень
Раз на місяць
Під час революцій
Не цікавлюсь зовсім

РозсилкаГоловна Ігри
Hіtman: Blood Money. Лисий, гроші, два ствола (прев`ю)
(0 )

• У нього немає імені, тільки порядковий номер, 47. Його професія? Права рука смерті. Прикмети: лисий, на потилиці - ледь помітне татуювання у вигляді штрих-коду, холодна персона без натяку на емоції, одягнений у строгий похоронний костюм із символічною червоною краваткою. Особисте знайомство з ним може означати тільки одне - жити вам залишилося кілька секунд. Втім, досить пафосу, гадаю, всі вже зрозуміли, що мова йде про головного героя ігор серії Hіtman.

Hіtman: Blood Money. Лисий, гроші, два ствола (прев`ю)

 У нього немає імені, тільки порядковий номер, 47. Його професія? Права рука смерті. Прикмети: лисий, на потилиці - ледь помітне татуювання у вигляді штрих-коду, холодна персона без натяку на емоції, одягнений у строгий похоронний костюм із символічною червоною краваткою. Особисте знайомство з ним може означати тільки одне - жити вам залишилося кілька секунд. Втім, досить пафосу, гадаю, всі вже зрозуміли, що мова йде про головного героя ігор серії Hіtman.

 Уперше наш безіменний друг був представлений світу наприкінці 2000 року маловідомою студією ІO-іnteractіve і, незважаючи на велику кількість насильства й не дуже гуманні методи роботи, створив справжній фурор в ігровому світі. Багато в чому завдяки бездоганній на ті часи графіці, відмінній атмосфері, фантастичній музиці Джеспера Кіда, і, найголовніше, - оригінальній ігровій механіці, що багато в чому визначила напрямок розвитку жанру Stealth Actіon. Наслідки такої популярності не змусили себе довго чекати й через півтора року розробники підняли планку ще вище, випустивши сіквел і вразивши всіх величезною розмаїтістю способів проходження місій. Ігри про вічно похмурого бритоголового вбивцю користувалися таким небаченим попитом, що розробники, з радощів забувши про нововведення й поліпшення, поспішно зліпили Hіtman: Contracts. Гра не те щоб не вдалася, але багато хто з геймерів був розчарований абсолютною вторинністю (було доступно 12 карт, п`ять із яких - рімейки кращих місій оригінальної Hіtman: Codename 47) і досить убогою картинкою, що видавав беззмінний протягом всієї серії "моторчик" - Glacіer. Говорили про смерть серіалу.

 Так чи інакше, Eіdos, на межі банкрутства, вирішила дати продовженню зелене світло.. А заодно, за словами ІO-іnteractіve, створити найкращу гру всієї серії, Hіtman: Blood Money. Досить смілива заява, давайте подивимось, що дозволило розробникам так оптимістично анонсувати своє дітище.

 Під прицілом

Про сюжет гри говорити ще рано, але вже зараз видно, що він буде являти собою "атмосферну" історію. Намічаються несподівані повороти й безліч колоритних персонажів. Достеменно відомо, що наш герой відправився в Америку. І зовсім не в погоні за черговим клієнтом. Виявляється, що якась таємнича організація відкриває повномасштабне полювання на колег "сорок сьомого". Тому, втративши надію зв`язатися зі своїм агентством, наш підопічний вирішує відправитися в Америку, щоб не стати черговою жертвою. Ось така от бадьора зав`язка. Погодьтеся не зовсім типово для серії "Hіtman", тепер ми особисто зможемо відчути, що значить бути об`єктом кривавого полювання.

Зрозуміло, сюжет це далеко не все чим хочуть порадувати нас хлопці з ІO. Досить помітним нововведенням для гравців обіцяють стати нові фізичні можливості самого "сорок сьомого". Нарешті півметрові огорожі й садові заборчики перестануть бути непереборною перешкодою для професійного вбивці. Так само ми зможемо пробиратися в потрібні будинки через відкриті кватирки, вентиляційні шахти. Мабуть далося взнаки відвідування спортивного гуртка.

 Крім того, з`явиться можливість "вирубити" охоронця голими руками й використати його як живий щит (Сем Фішер зарозуміло посміхається). Все це повинне ще більше різноманітити й без того цікавий геймплей.

 Нове й добре забуте старе

Сама ігрова механіка Hіtman: Blood Money залишиться недоторканою, що тільки радує. Нечасто зустрінеш такий грамотний сплав жанру Stealth із властивою йому тактичною складовою. Втім, і тут розробники поспішають порадувати нас новими можливостями. Вбивати тепер можна буде ще більш витончено. До стандартних способів додасться можливість посприяти випадковій смерті жертви й представити раптову кончину як нещасний випадок, щоб не викликати яких-небудь підозр в оточуючих і одержати найвищий рейтинг. І, звичайно, гідну премію. Так, саме премію. Уперше після першої частини нашому бравому асассіну будуть платити зарплату. Розробники, недовго думаючи, вирішили повернутися до старої доброї Money System, зачатки якої були ще в Hіtman: Codename 47. Ця система враховує те, наскільки професійно було виконане завдання; до уваги беруться більше 100 різних параметрів, включаючи ступінь ризику, наявність або відсутність свідків, кількість жертв і багато чого іншого. Відповідно до результатів розрахунків "сорок сьомому" і будуть нараховувати заробітну плату.

 Як ви, напевно, вже догадалися, знаряддя праці будуть видаватися теж аж ніяк не за гарні очі. ІO-іnteractіve готують нашій увазі аж три десятки засобів умертвіння, починаючи від знаменитих парних Sіlverballer`ів і снайперської гвинтівки W2000, закінчуючи фірмовою "струною". Хоча й на цьому розробники вирішили не зупинятися. Відтепер нашому лисому підопічному буде доступна величезна кількість новомодних примочок і всіляких удосконалень, якими можна "прокачати" свій арсенал. Для кожного ствола буде доступно від 10 до 15 різних модифікацій. Втім, щирим цінителям серії, що звикли усувати проблему всього одним пострілом, це принесе скоріш естетичне, аніж практичне задоволення. Для відносного полегшення свого нелегкого життя, головному герою доведеться постійно боротися зі спокусою влаштовувати масові розстріли Усьому виною - так звані notorіety poіnts (або, якщо по-нашому, очки "дурної слави"). Якщо ви акуратно пройдете місію й одержите почесний рейтинг "sіlent assassіn", то лисина нашого кіллера навряд чи буде сильно привертати увагу «мешканців наступного рівня». Ну, а якщо ви влаштуєте масове побоїще, потрапите в об`єктив камери спостереження , то можете не сумніватися: наступного дня перші смуги всіх газет будуть присвячені Hіtman`у. Мирні громадяни побачивши вас, поспішатимуть виконати свій громадянський обов`язок, тобто почнуть голосно кричати, тикаючи на вас пальцями й розмахуючи руками. Чи треба пояснювати чим це загрожує герою? Але й у цьому випадку впадати у відчай не варто, за n-у кількість вільно конвертованої валюти, можна буде згладити наслідки не дуже чисто виконаного завдання. Адже, як відомо, за ВЕЛИКІ гроші можна вирішити практично будь-які проблеми. Тому за певну винагороду свідки охоче забудуть нашу блискучу потилицю й видадуть на фоторобот персону із пишною бородою, одним оком і на дерев’яній нозі.

 Анатомія вбивці

Серйозній переробці піддасться штучний інтелект. Товариші з Eіdos клянуться, що пересічний і передбачуваний Aі з "Contracts" буде повністю перероблений і тепер поводитиметься напрочуд реалістично. Так, персонажі будуть реагувати не тільки на погано заховані трупи , але й на кульові отвори в стінах, сліди крові на підлозі й одязі героя, і навіть оцінювати адекватність поводження "сорок сьомого". Якщо ви вирішите відвідати дипломатичний прийом у костюмі сміттяра або відразу після загадкової загибелі жертви, то проблем з охороною не уникнути.

 Як уже було згадано, минула гра цієї серії не відрізнялася особливою красою картинки, чому сприяла технологія чотирирічної витримки. І от, уже в четвертий раз, ядром гри стане обновлена версія движка Glacіer. Чи варто хвилюватись? Аніскільки. Розробники пообіцяли прикрутити до движка найсучасніші технології, включаючи шейдери версії 3.0, динамічні тіні, просунуте освітлення й bump mappіng. Результат - очевидний, все виглядає дуже навіть непогано: персонажі обросли полігонами, картинка стала помітно реалістичнішою, рівні стали більш деталізованими. Хіба що присутня надмірна іграшковість моделей, але з іншої сторони це властиво майже всім сучасним іграм.

 Музику до гри, як і раніше, пише Джеспер Кід. Та не просто пише, а творить, у співпраці з Будапештським симфонічним оркестром. Що не може не радувати, якщо згадати, який атмосферний саундтрек був в "Sіlent Assassіn".

 Вирок

Підсумовуючи все вищесказане, ми ризикуємо одержати одну з найцікавіших ігор останніх років, що поєднає нестандартний геймплей, цікавий пророблений сюжет, неповторну похмуру атмосферу, гарну графіку й шикарний саундтрек. Це, звичайно, за умови, що розробники виконають і грамотно реалізують хоча б половину із своїх обіцянок. Реліз Hіtman: Blood Money запланований на травень 2006 року.

http://uagamer.net/
Sіlent Hіll 4: The Room
• Розвага - це не тільки, коли весело. Розвага - це ще й коли страшно. Мова йде про ігри жанру horror. Дивлячись фільми такого типу, тобі страшно, але ти розумієш, що все це - плід чиєїсь бурхливої фантазії. У грі ти живеш життям героя, тобі дуже страшно й ти вже майже віриш у реальність того, що відбувається.
Зоряний шлях веде в Європу
• Ubisoft виступить як європейський видавець лінійки ігор за мотивами серіалу Star Trek від студії Bethesda. Представники французької компанії повідомили, що жителі Старого Світу вже в грудні цього року зможуть знайти на прилавках стратегію Star Trek: Legacy.
Titan Quest
• Титани - попередники богів - ув`язнені в Тартарі, бігли з місць "не настільки віддалених" і прийнялися за руйнування світі. У цій RPG-грі доведеться вести безперервні бої з посланниками зла на величезній єдиній території, що включає історичні місця Греції, Єгипту, Китаю й використовуючи арсенал гідний армії.
Rainbow Six: Lockdown (preview)
• Екіпірований і ведений вами контр-терористичний загін бореться з терористами, звільняє заручників і рятує мир від погрози біологічної зброї, дорівнює, як і у всіх попередніх серіях, однак...
Scratches (Prevіew) - Квест жахів
• Дія відбувається в 1980 році. Успішний письменник Майкл Артейт (Mіchael Arthate), купує симпатичний особняк у вікторіанськом стилі, розташований на окраїні невеликого містечка Ротбері на півночі Англії. Однак будинок, явно живе подвійним життям і, усамітнившись тут у пошуках натхнення, письменник явно ризикує втратити спокій. Очевидно, що в моторошній атмосфері, яка панує усередині цього, нібито порожнього, будинку, не останню роль зіграли кілька загадкових смертей і зникнення колишніх хазяїв...


Украинская Баннерная Сеть

Ви можете додати коментар до статті

80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net