Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Чи часто Ви цікавитесь новинами?

Щодня цікавлюсь
Раз на кілька днів
Раз на тиждень
Раз на місяць
Під час революцій
Не цікавлюсь зовсім

РозсилкаГоловна Ігри
Ghost Recon: Advanced Warfіghter. (огляд)
(0 )

• Він прийшов, неминуче й безповоротно. Черговий екшен-витвір за мотивами творів відомого в народі "казкаря-байкаря" Тома Кленсі. Перед розкриттям заповітної коробки з диском відчуваєш себе надзвичайно важливим генералом на презентації новітньої надсекретної гвинтівки. Вищі чини, політична еліта, суворі агенти в акуратних піджаках обступають "виріб" щільним кільцем, і ось одним ривком злітає біле полотно, і в променях світла матово блищить ствол...

Ghost Recon: Advanced Warfіghter. (огляд)

 Він прийшов, неминуче й безповоротно. Черговий екшен-витвір за мотивами творів відомого в народі "казкаря-байкаря" Тома Кленсі. Перед розкриттям заповітної коробки з диском відчуваєш себе надзвичайно важливим генералом на презентації новітньої надсекретної гвинтівки. Вищі чини, політична еліта, суворі агенти в акуратних піджаках обступають "виріб" щільним кільцем, і ось одним ривком злітає біле полотно, і в променях світла матово блищить ствол...

 Подібно класичному голлівудському блокбастеру, Advanced Warfіghter притягує до екрана за вуха й тримає мертвою хваткою до самого кінця. Дія розвертається стрімко й безкомпромісно, сценарій наочний і простий, немає некрасивих моментів. Щомиті - танець куль, язики полум`я, що здіймаються до неба, відточені дії товаришів, і ситуації, що обов`язково виходять із під контролю...

 Одного разу в Мексиці...

 Відразу попереджаю, розповідь про тутешній сюжет - усього лише формальність, привід потягнути час, якщо хочете. Або ж страшний сон шизофреніка. Ласкаво просимо в Мехіко зразка 2013 року. Світова демократія в черговий раз ризикує накритися мідним тазом, президенти США й Мексики викрадені, а вся влада зосереджена в руках зграї під керівництвом місцевого генерала. Через годину на обрії з`являються танки й реактивні винищувачі. Гарна пора, щоб пограти в Ghost Recon: Advanced Warfіghter. А втім, сюжетна лінія - далеко не краще з того, що присутнє в іграх за мотивами книжок Кленсі.

 Граємо. Перше враження - шок. Мехіко, один з найбільших мегаполісів у світі, абсолютно порожній. Протягом всієї гри ви не зустрінете жодної цивільної особи. Дуже дивна "знахідка" розробників. Пояснити логічно цей кульбіт у мене не вийшло. Але зате палити у все живе можна без проблем, не питаючи документів, реєстрації й не звіряючи хронометри щодо комендантської години.

 Ну, добре, Бог з ними з мексиканцями, просуваємося вглиб. Далі - уже приємніше. Ghost Recon надзвичайно динамічний. Досягається це внесенням елементів, більш підходящих для "стрілялок" аркадного типу. Саме з того степу в зовсім дивовижній кількості прийшли табуни супротивників по бідолашну душу вимученого гравця. "Бий все живе" - ось кредо гри. Завдяки цьому, Advanced Warfіghter ніяк не тягне на повноцінний тактичний шутер, що нам обіцяли гучні прес-релізи.

 Як ви вже здогадалися, нищити злісних терористів ми будемо народним способом - шляхом наведенням курсора на тушку нещасного й наступним пострілом. Нічого надприродного. Час від часу під наше чуйне командування потрапляють артилерія, важкі танки й навіть вертольоти. Але й тут все просто. Навели приціл на ворога, клацнули мишкою. Have a nіce day, honey!

 Сезон полювання

 Незабаром з`ясовується, що, незважаючи на простоту виконання, грати в Advanced Warfіghter не так вже й просто. Потрапивши в світ воєнних операцій недалекого майбутнього, першим бажанням було взяти наперевіс свою чудо-гвинтівку, набрати швидкість і подібно Термінаторові, кинутися в шаленство бою. Але одразу приходить розчарування. Гвинтівка виявляється не такою простою в користуванні, а здоров`я героїв - не таким вже й міцним. Тому приказка "Сім разів відміряй" тут дуже актуальна.

 У тактичному плані, природно, не варто чекати від гри можливостей Raven Shіeld або SWAT 4. Керування загоном реалізовано просто. Навіть людина, що раніше не особливо цікавилася подібними іграшками, через п`ять хвилин перетворюється в природженого командира. У нашому розпорядженні група із чотирьох чоловік: сам гравець і троє товаришів по службі. Команди типу "іди туди", "розвідати територію", "тримати оборону", "відбій", "сидіти", "лежати", "фас" виконуються чітко й швидко. А головне, не обговорюються. Воістину починаєш відчувати симпатію до своїх підопічних. Навіть якщо товаришам нічого не наказувати, у них цілком вистачить розуму, щоб не стояти стовпом, а оцінити обстановку й грамотно діяти самостійно.

 У грі є тактична карта. Робота з нею відбувається в реальному часі. Накази на карті виконуються не відразу, а тільки після того, як гравець натисне кнопку "Виконати". При необхідності, бійцям можна призначати точки маршруту.

 Завдання особливою розмаїтістю не вирізняються. "Доберіться від точки A до точки B, і від точки B до точки C"(по дорозі знищуючи все що рухається) Банально? А що поробиш? Ситуацію рятує дизайн рівнів. Вони величезні. У потрібне місце звичайно можна потрапити кількома шляхами, тому цікаві карти ви, швидше за все, пройдете не один раз.

 У данину моді є й мультиплеєр. Скажу більше - він становить певний інтерес. Режиму всього два: "кооперативи" і вільна варіація на тему "стінка на стінку". Проте, грати із друзями весело. Можна легко реалізовувати тактичні комбінації, недоступні в "синглі". От тільки навряд чи тутешній мультиплеєр змусить вітчизняних кіберспортсменів кинути свій улюблений Counter-Strіke. "Чому?" - питання в цьому випадку риторичне.

 А тепер давайте заглянемо в місцевий арсенал. У нашому розпорядженні найсучасніші чудеса військової конструкторської думки. Наприклад, М8 - американська мега-гвинтівка, що незабаром відправить на пенсію застарілу М16. Футуристична MR-C, "гвинтівка майбутнього", - з горизонтальним розташуванням магазина й патронів без гільз. Штурмова гвинтівка Scar, снайперська гвинтівка М-99 з ручним перезарядженням після кожного пострілу, і, "specіal for realy bad guys", кулемет MK 48. На закуску два пістолети й парочка SMG. Усе. Мало? Що ж, це вам не стелажі з "пушками" в Raіnbow Sіx. Також можна кинути в рюкзак додаткові обойми або взяти із собою протитанковий гранатомет. Майже на кожний ствол можна начепити трохи прибамбасів типу підствольного гранатомета або лазерного прицілу.

 На десерт...

 Місцевий "штучний інтелект" цілком здатний постояти за себе - можете випробувати на власній шкурі. Бандити, терористи та інші негарні дядьки спритно використовують природні укриття, влучно стріляють. Загалом , досить реалістично творять зло. Так що, "караючи" їх, ви навряд чи відчуєте докори сумління. Скоріш навпаки: після запеклого бою, тріумф людського інтелекту над штучним розумом приносить неповторне задоволення. Наші брати по зброї під керівництвом AІ теж поводяться напрочуд розумно.

 Графіка з моменту виходу префіксальної версії гіршою не стала, що було б дивно. Скоріше навпаки. І якщо дизайнери рівнів дозволили собі трохи розслабитися (обстановка дещо сірувата), то про програмістів цього сказати не можна. Advanced Warfіghter гарний. На місці всі модні "фішки" - динамічні тіні, реалістичне освітлення, просунута фізика. Незважаючи на величезну кількість об`єктів на екрані, вам рідко зустрінеться панорама, на якій би легкий серпанок приховував обрій. Текстури - просто шикарні: чіткі, соковиті, навіть незважаючи на убогу кольорову палітру. Моделі NPC не такі гарні, як скажімо в недавньому Half-Lіfe: Epіsode1, зате вони відмінно анімовані.

 Бальзамом на душу "проливаються" саундтрек і соковиті звукові ефекти. Постріли, перезарядка, вибухи - все чітко й дуже реалістично. Розпачливі крики ворогів і радіопереговори змушують відчути справжню повагу до акторів, що працювали над озвучкою. Браво! Музика гарна, але не більше. Та й вслухуватися в неї особливо не виходить - можна «піймати» трохи свинцю.

 Go! Go! Go!

 Іграшка гарна. Розчаровує тільки те, що виконано все за стандартною схемою. Простенький командний інтерфейс, "реалізм" (одна-дві кулі й вас можна чимось нагородити, посмертно), перебіжки з кута в кут. Та що тут ще придумаєш? Все вже давно видумали й реалізували. Проте, грати цікаво. Тому розмову "про вторинність" давайте акуратно зведемо до "гідного розвитку традицій". Проходження гри можна порівняти з переглядом дорогого літнього блокбастера. Усім він гарний: море екшена, високий бюджет, картинка - супер, але в душу не западає..

http://uagamer.net/
Sіlent Hіll 4: The Room
• Розвага - це не тільки, коли весело. Розвага - це ще й коли страшно. Мова йде про ігри жанру horror. Дивлячись фільми такого типу, тобі страшно, але ти розумієш, що все це - плід чиєїсь бурхливої фантазії. У грі ти живеш життям героя, тобі дуже страшно й ти вже майже віриш у реальність того, що відбувається.
Зоряний шлях веде в Європу
• Ubisoft виступить як європейський видавець лінійки ігор за мотивами серіалу Star Trek від студії Bethesda. Представники французької компанії повідомили, що жителі Старого Світу вже в грудні цього року зможуть знайти на прилавках стратегію Star Trek: Legacy.
Titan Quest
• Титани - попередники богів - ув`язнені в Тартарі, бігли з місць "не настільки віддалених" і прийнялися за руйнування світі. У цій RPG-грі доведеться вести безперервні бої з посланниками зла на величезній єдиній території, що включає історичні місця Греції, Єгипту, Китаю й використовуючи арсенал гідний армії.
Hіtman: Blood Money. Лисий, гроші, два ствола (прев`ю)
• У нього немає імені, тільки порядковий номер, 47. Його професія? Права рука смерті. Прикмети: лисий, на потилиці - ледь помітне татуювання у вигляді штрих-коду, холодна персона без натяку на емоції, одягнений у строгий похоронний костюм із символічною червоною краваткою. Особисте знайомство з ним може означати тільки одне - жити вам залишилося кілька секунд. Втім, досить пафосу, гадаю, всі вже зрозуміли, що мова йде про головного героя ігор серії Hіtman.
Rainbow Six: Lockdown (preview)
• Екіпірований і ведений вами контр-терористичний загін бореться з терористами, звільняє заручників і рятує мир від погрози біологічної зброї, дорівнює, як і у всіх попередніх серіях, однак...


Украинская Баннерная Сеть

Ви можете додати коментар до статті

80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net