Розсилка

Головна Новини Прикарпаття Новини краю
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ЕНЕРГІЯ" (Львів) - 2:6 (2:5)
(0 )

• З перших хвилин протистояння на майданчику спостерігалася своєрідна аномалія - м'ячем більше часу володіли "енергетики", а івано-франківці частіше створювали гольові моменти. Уже на 2-ій хвилині Валентин Цвєлих чітко реалізував штрафний удар - 1:0. Через хвилину Піддубний завдавав підступного удару головою після передачі Кардаша, але надійно зіграв воротар "Урагану". Натомість івано-франківці надалі небезпечно контратакували і створювали гольові моменти. Щоправда наступне взяття воріт здійснили гості - на 8-ій хвилині Піддубний обійшов захисників і вдарив повз воротаря - 1:1. Паршиков зблизька пробивав. але воротар його удар парирував. Згодом Ткаченко проходив у штрафний майданчик, але його удар був несильним.

На 14-ій хвилині знову нагадали про себе івано-франківці, але їх небезпечну атаку нівелював Кардаш. Впродовж цієї хвилини господарі здійснили ще один небезпечний випад і наш воротар виявився безсилим - на завершальній стадії вдало зіграв все той же Цвєлих - 2:1. Як виявилося згодом, це був останній успіх "Урагану" в цьому матчі. Усе на тій же 14-ій хвилині Паршиков віддав точний пас на Легчанова - 2:2. А на 17-ій хвилині Ткаченко вперше вивів "енергетиків" вперед - на ударну позицію він вийшов завдяки точному пасу Якуніна. Через хвилину Брунько та Паршиков обійшли захисні редути господарів і Андрій встановив рахунок 4:2 на користь "Енергії". Ще більше приголомшив господарів майданчику гол Брунька на останній хвилині першої половини матчу. "Енергетик" відзначився після швидкого розіграшу штрафного удару - 5:2.
Після перерви обидві команди не так часто створювали небезпечні моменти. Гості вкрай виважено грали в захисті і навіть контролювали хід двобою. Найактивнішим в нападі івано-франківської команди був Цвєлих, але його зусиль виявилося занадто мало для того, щоб змінити перебіг двобою. За 3 хвилини до закінчення гри "Ураган" пішов на відчайдушний крок- вони замінили воротаря на 5-ого польового гравця. На 38-ій хвилині їх за це покарали гості - вдруге відзначився Ткаченко - 6:2. До завершення гри рахунок на табло не змінився.
Після завершення гри Валентин Цвєлих. який минулого року грав за Шахтар, зізнався, що на його думку цього року більше шансів здобути золотий комплект нагород чемпіонату в "Енергії".
"Сьогоднішня гра засвідчила, що "Енергія" є тактично грамотною командою з індивідуально сильними виконавцями. Вони перш за все переграли нас сьогодні за рахунок власних тактичних схем. Ви знаєте, що в "Шахтарі" травмований Москвичов, є певні проблеми в Мансурова. То ж "гірники", як на мене, мають не такі хороші перспективи у боротьбі за чемпіонство, як "енергетики" - зауважив провідний гравець "Урагану".

10 листопада. 15:30. Спорткомплекс коледжу фізичного виховання. 1200 глядачів.
Судді: С.Туржанський (Запоріжжя), С.Гроховецький (Київ). Інспектор: Ю.Компанієць (Київ).
Івано-Франківськ: Іжаковський (Горовий, 21) - Кіндратів-к, Ярий, Сендецький, Цвєлих - Даниленко, Ожог, Стрельцов, Ященко - Скіцко, Сімка.
Львів: Кардаш - Паршиков, Легчанов, Брунько, Вацяк-к - Ткаченко, Якунін, Піддубний, Луців - О.Бондар, Федюк. Голи: Цвєлих (2, 14) - Піддубний (9), Легчанов (14), Ткаченко (17, 38), Паршиков (18), Брунько (20).

Ющенко відвідає область
• Президента України Віктора Ющенка очікуюють на відкритті нової школи в селищі міського типу Солотвино Богородчанського району. Колишній довогобуд розрахований на 860 учнів, та складатиметься з 27-ми класів. Будівництво відбувалися за рахунок державного бюджету України та спонсора - ВАТ "Укрнафта"
«Буковель стає монополістом!?»
• Якщо ми знову почнемо віддавати землі ТзОВ "Скорзонера", то ризикуємо зробити монополістом на Прикарпатському туристичному ринку "Буковель" – так, або майже так звучали усі протести деяких депутатів Івано-Франківської обласної ради, розглядаючи на черговій сесії питання про погодження місць розташування об’єктів ТзОВ "Скорзонера". Мова насправді йшла про виділення 106 гектарів землі у селі Поляниця для подальшої розбудови гірськолижного комплексу "Буковель".
В Коломиї діти вживають алкоголь з 12-15 років
• Лікарями швидкої допомоги міста Коломиї тільки за минулу добу зареєстровано 9 виїздів до осіб з алкогольним отруєнням. Одні спали на тротуарі, інші ходили по місту. Два виїзди було здійснено до неповнолітніх. В першому випадку 15-річна учениця педагогічного училища напилася "оковитої" і почала дебоширити у власному гуртожитку, що по вулиці Петлюри, 50. Медикам довелося госпіталізувати неспокійну юнку.
На Прикарпатті загинув студент
• Вночі проти 7 листопада в місті Коломия біля гуртожитку Індустріально-педагогічного технікуму знайшли тіло 17-річного студента другого курсу цього начального закладу мешканця села Рогиня Городенківського району Іван П. Про це повідомив власкор «Західної iнформаційної корпорації».
Форуми батьківської громадськості
• Форум батьківської громадськості в Коломийському районі пройшов за участю голів райдержадміністрації та райради М. Вінтоняка та М. Неміш, начальника відділу освіти райдержадміністрації В. Терлецького, який із вступним словом на тему „Координація зусиль всіх учасників навчально-виховного процесу” звернувся до присутніх. У роботі форуму взяли участь директор Товмачицької ЗОШ І – ІІІ ст. Р.Б. Сенько, голова батьківського комітету Гвіздецької ЗОШ І – ІІІ ст. І.М. Довганюк, заступник директора з виховної роботи Іванівецької ЗОШ І – ІІІ ст. М.В. Угорчук, президент учнівської республіки Турківської ЗОШ І – ІІІ ст. Доповідачі торкалися питань телеманії, комп’ютерних ігор, конфліктів учнів з батьками та учителями, розвиток учнівського самоврядування, культури спілкування в сім’ї. Варто наголосити, що силами відділу освіти проведено виставку декоративно-прикладного мистецтва.

Украинская Баннерная Сеть

Ви можете додати коментар до статті

80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне