Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
 НУМІЗМАТИКА
 БОНІСТИКА
 ФАЛЕРИСТИКА
 ФІЛОКАРТІЯ
 ФІЛАТЕЛІЯ
 АНТИКВАРІАТ
 МІЛІТАРІЯ
 ГАЗЕТОФІЛІЯ
 ТЕЛЕФОНОКАРТІЯ
 ФІЛУМЕНІЯ
 КАРТОГРАФІЯ
 БІРОФІЛІЯ
 ЮВЕЛІРНА СПРАВА
 БУКІНІСТИКА
 СТАРОВИННЕ ФОТО
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Чи купуєте Ви друковані газети?

Так, постійно
Інколи купую
Для чого? Є Інтернет!
Не купую ніколи
А що це таке?

Розсилка
Унікальну колекцію старожитностей зібрав мешканець Івано-Франківщини
Унікальну колекцію старожитностей на горищі власного будинку зібрав мешканець Івано-Франківщини Роман Яворський. Щодня 80-річний пенсіонер підіймається сходами під самий дах, щоби розповісти черговому гостю історії незвичайних експонатів.

У Києві відкрилася перша книжкова виставка-ярмарок "Святою стезею Нестора Літописця"
В експозиції предсталено ікони, книжки та інші релігійні атрибути. Киянам, які вирішили збагатится духовно - доведеться викласти за це кругленьку суму. Представлені експонати - недешеві.

Торгівці старістю
Старе — значить надійне. Антикваріат і картини поряд із цінними паперами й нерухомістю прийнято вважати найвигіднішим вкладенням коштів. За даними міжнародного каталогу мистецтва Hislops 2003 Price Guide, за період з 1997 по 2002 рік вартість деяких творів зросла на 700%

150 колекціонерів пивної атрибутики з усього світу зібралися у Києві
Півтори сотні колекціонерів пивнОї атрибутики з усього світу зібралися у Києві. Тут вони поповнюють свої колекції етикеток, пляшОк, кришечок, підставок - обмінюючись або купуючи експонати на аукціоні. Під час з'їзду колекціонерів проводять і дегустації. Кожен учасник пригощає пивом своєї країни. На київському з'їзді пивомани спробують понад сто різновидів хмільного напОю.

З дна Чорного моря піднято німецький гідролітак часів Великої Вітчизняної війни
8 червня з дна Камишової бухти Севастополя піднято німецький літак-амфібію “Дорньє Do-24Т” часів Великої Вітчизняної війни.

Воїни УПА одержать соціальну підтримку від держави
19 липня 2006 року Кабінет Міністрів України схвалив законопроект „Про соціальний захист учасників національно-визвольного руху 1939–1956 років за здобуття Україною своєї незалежності”. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України В’ячеслав Кириленко. Проект Закону найближчим часом буде направлений в парламент для ухвалення народними депутатами.

Офіцер, який вбив рядового, був у стані алкогольного сп’яніння
Такий висновок експертизи щодо стану майора Віннікова, який кілька днів тому застрелив рядового Руслана Пащенка.

У США директор зоопарку застрелив рідкісного тигра
Директор зоопарку штату Флорида, застрелив рідкісного тигра з індонезійського острова Суматра. Тварина вискочила зі своєї клітки і напала на ветеринара. Про це повідомило керівництво зоопарку.

Затриманий контрабандист з книгами ХІХ століття
Незаконний вивіз старовини попереджений працівниками Купянської митниці, УСБУ і прикордонниками (Харківська область). Згідно повідомленню УСБУ, митники мали досить підстав для ретельнішого огляду особистих речей одного з громадян України, який слідував за кордон.

Італійцю не дозволили вивезти з України старовинні ікони і медалі
Громадянин Італії 1948 року народження затриманий учора увечері прикордонниками і митниками в аеропорту Донецька.

Корабель XVII століття із чотирма мільярдами на борту піднімуть з морського дна
Американська компанія Odyssey Marine Exploration має намір поновити пошук біля берегів Іспанії англійського корабля Sussex, який затонув у кінці XVII століття с золотом на борту, йдеться в оприлюдненому у Мадриді повідомленні компанії.

При розкопках середньовічної вулиці у Фінляндії знайдені монети XVI століття
У фінському місті Турку при розкопках в районі найстарішого у Фінляндії кафедрального собору, що є головним собором країни, знайдені монети XVI століття.

В Україні з‘явилась ювілейна монета «Микола Василенко»
11 липня Національний банк України ввів в обіг ювілейну монету номіналом 2 гривні, присвячену 140-річчю від дня народження родоначальника української історико-правової науки громадського діяча Миколи Василенка. Про це повідомила прес-служба управління НБУ.

Боба Марлі увічнили на монетах
Банк Ямайки випустив тисячу золотих і срібних монет із зображенням Боба Марлі, повідомляє ВВС. Цю подію планувалося приурочити до 60-річного ювілею з дня народження музиканта, який його прихильники відзначили 6 лютого 2005 року.

Стародавні монети намагались вивезти з України у баночці з-під арахісу
Працівники Яворівської митниці не дозволили вивезти через митний кордон України старовинні монети. Громадянин Республіки Польща, прямуючи рейсовим автобусом «Львів-Краків» на батьківщину, намагався приховати від митного контролю шість старовинних монет з жовтого металу: монета номіналом 5 копійок 1766 року випуску, дві монети номіналом 2 копійки 1766 р.в., монету номіналом 2 копійки 1801 р. в., і дві монети «денга» 1750 та 1749 р.в.

Старі плакати - нові тексти (фото)
Старі плакати - нові тексти

Сахнівська діадема (XII ст., Черкащина)
Археологічна колекція Богдана Івановича Ханенка на початку 60-х рр. ХХ ст. була основою для створення в Києві золотої скарбниці — Музею історичних коштовностей України. Зібрані відомим колекціонером і меценатом вироби з дорогоцінних металів дають уявлення про розвиток ювелірного мистецтва на території України від найдавніших часів. Левову частку колекції становили унікальні речі зі скарбів XII—XIII ст., знайдених у великих князівських центрах Давньої Русі.

Золотий змійовик Володимира Мономаха (XI ст., Чернігівщина)
З поширенням християнства на Русі майже в кожної людини з’явилися на шиї хрести, що не тільки свідчили про належність до християнської релігії, а й були своєрідними амулетами-оберегами від злих сил. Та серед амулетів залишились і старі, поширені за язичництва. Здебільшого вони були круглої форми із зображеннями “поганських” богів. Образи на амулетах старої язичницької релігії складалися протягом тисячоліть. Вони увібрали в себе дуже поширені уявлення та пов’язані з ними культові обряди слов’янських і багатьох сусідніх індоєвропейських народів.

Златник князя Володимира Святославича (Х — початок ХІ ст.)
Одним із найважливіших символів будь-якої держави є самостійна грошова одиниця. Упродовж тисячоліть державним символом випуску грошей до появи паперових асигнацій були монети, викарбувані з дорогоцінних металів — золота, срібла чи міді. В історії слов’янських держав Східної Європи найбільшу роль відіграла найперша феодальна держава — Київська Русь, яка в Х ст. вийшла на арену світової історії.

Мартинівський скарб (VI—VII ст., Черкащина)
Славетний Мартинівський скарб було знайдено випадково 1909 р. у селі Мартинівці (тепер Черкаської області) у маєтку Надії Федорівни Муравйової-Апостол, уродженої Терещенко. У скарбі було близько 120-ти чудових давніх виробів зі срібла, з яких у 1912 р. майже 30 предметів надійшли до Британського музею в Лондоні, близько 90 — до Київського художньо-промислового і наукового музею, згодом переданих київському Національному музею історії України.
1  
80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net