Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
 Наука
 Освіта
 Нові технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Чи часто Ви цікавитесь новинами?

Щодня цікавлюсь
Раз на кілька днів
Раз на тиждень
Раз на місяць
Під час революцій
Не цікавлюсь зовсім

РозсилкаВчені спростовують офіційну версію подій 11 вересня
• Чи було руйнування веж Всесвітнього торгового центру 11 вересня 2001 року обумовлене атаками літаків, або не обійшлося без вибухівки? Відповіді на ці питання зможе дати докладне комп'ютерне моделювання трагічних подій, проведене вченими США.
Аеробус з добровольцями вперше підійнявся в небо
• Сьогодні вперше підійнявся в повітря з пасажирами на борту найбільший в світі пасажирський авіалайнер А-380. Про це повідомили в прес-службі концерну Airbus, який є виробником літака.

Список ста кращих вузів планети. Українських університетів нема
The Times Higher Education Supplement опублікував щорічне рейтингове дослідження кращих вузів планети. У трійку кращих вищих навчальних закладів світу увійшли Гарвард, Кембридж і Оксфорд. Українських вищих навчальних закладів у списку немає. В той же час Московський державний університет займає 93 місце, опустившись за рік на чотирнадцять позицій.

У цьому навчальному році організовано підвізення до шкіл Луганської області більше 9 тисяч учнів
Зменшення учнівських контингентів, викликане несприятливою демографічною ситуацією в Луганській області, призводить до вимушеного закриття частини шкіл у сільській місцевості. Реалізація програми "Шкільний автобус" сприяє створенню належних умов для забезпечення якісних освітніх послуг у загальноосвітніх навчальних закладах сільської місцевості.

До кінця року Львів матиме свою енциклопедію
Група львівських науковців та редакторів працює над підготовкою і виданням унікальної енциклопедії. Про це повідомив один з її укладників Андрій Козицький.

Жодної школи в Україні не закриють без дозволу батьків
Жодної школи в Україні не закриють без дозволу батьків. Таку заяву зробив міністр освіти та науки Станіслав Ніколаєнко під час відкриття школи у Вінниці. За його словами, за останні п’ятнадцять років в Україні без об’єктивних причин не закрили жодної школи. Середні навчальні заклади скорочують лише тоді, коли в них нікому навчатись.

ЛЮДИНА І ОСВІТА У ВИМІРАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ
Творцями людської історії, за народними переказами, завжди були герої, поети, мудреці й альтруїсти. Але разом з ринковою економікою на світову арену вийшла і впевнено заявила про себе «економічна людина». За визначенням А.Сміта, homo economicus — егоїст і прагматик. Чи є в такому разі поряд із нею місце поету і мудрецю? Як бути з духовністю, дефіцит якої болісно позначається на житті суспільства?

NASA запускає два супутники для вивчення Сонця
NASA уточнило дату запуску двох наукових супутників для дослідження Сонця. Як повідомили в Міноборони Росії, "американська сторона заздалегідь повідомила про запуск супутників Stereo-A та Stereo-B, які будуть задіяні при вивченні навколишнього середовища Сонця".

Відкрито два найгарячіших газових гіганти
У рамках проекту SuperWasp (Wіde Angle Search for Planets) ученими Великої Британії разом з астрономами з обсерваторії Observatoіre de Haute-Provence у Франції здійснене чергове відкриття - у сузір'ях Андромеди та Дельфіна виявлені дві екзопланети, що одержали назви Wasp-1b та Wasp-2b.

Школи-родини для дітей молодшого шкільного віку створили на Прикарпатті
Школи-родини для дітей молодшого шкільного віку створили на Прикарпатті. Діють такі навчальні заклади у віддалених селах, де є не більше п'яти учнів в одному класі. За проектом Міністерства освіти України, один педагог на уроці викладає шкільний предмет одночасно первоклашкам і третьокласникам. Такий інноваційний план розробило Міністерство освіти та науки України.

Нові камери систем відео спостереження від BOSCH Security Systems
Компанія BOSCH Security Systems, один з лідерів в галузі розробок камер CCTV, пропонує широкий вибір купольних камер лінійки FlexiDome для використання практично в будь-яких умовах як всередині приміщень, так і на вулиці. Їх особливо зручно застосовувати в ситуаціях підвищеного ризику, випадкового або навмисного пошкодження пристроїв систем безпеки, а також в умовах небезпечного навколишнього оточення.

До кінця 2010 року кожна п’ята українська родина матиме цифрову відеокамеру
Протягом першого півріччя 2006 року обсяг ринку цифрових відео склав 82,8 тис. приладів, що склало в грошовому обсязі $35,04 млн. За прогнозами холдингу AVentures Group в поточному році буде продано загалом 265 тис. камер, а динаміка зростання складе близько 103,85%.

У Черкасах відкрився Центр Європейської Інформації
19 вересня у Черкасах відкрився Черкаський Центр Європейської Інформації, створення якого стало можливим завдяки ініціативі та фінансовій підтримці Міжнародного фонду "Відродження". Про це повідомляє координатор проекту Юрій Дубрава.

Xun Chi 138 - найменший телефон у світі (фото)
Один зі способів привернути увагу до своїх продуктів є додавання епітета "най" - таким прийомом користуються багато виробників.

Ноутбук можна буде скрутити в трубочку
Учені говорять, що наблизилися до створення екранів для ноутбуків, що згортаються. Група дослідників із Кембріджа розробила матеріал на металевій основі, що здатний набувати різних форм, розповідає Бі-Бі-Сі.

Телескоп "Хаббл" виявив більше 500 найдавніших галактик
Виняткове за своєю важливістю відкриття дозволив зробити вченим орбітальний телескоп "Хаббл". З його допомогою вдалося виявити більше 500 галактик, що сформувалися менш ніж через 1 млрд. років після Великого вибуху, який, як вважається, поклав початок нашому Всесвіту.

ЗМІНА ПОКОЛІНЬ. ПРОТЯГОМ РОКУ ОБСЯГИ ПРОДАЖУ ЦИФРОВИХ ФОТОАПАРАТІВ ПОДВОЇЛИСЯ. ТЕМПИ ЗБЕРЕЖУТЬСЯ ЩЕ ДВА-ТРИ РОКИ
Сьогодні цифровим фотоапаратом уже нікого не здивуєш. Він міцно ввійшов у повсякденне життя, витіснивши такий звичний ще недавно аналоговий із метрами фотоплівки. Аналогові камери продовжують використовувати затяті фотолюбителі, купують споживачі з невисоким рівнем доходу, а ще їм віддають перевагу професіонали. Втім, останні продовжують скептично ставитися до «цифри» тільки на словах, адже самі вже на повну силу користуються новими технологіями.

Студент із Канади: Археоптерикси могли літати на чотирьох крилах
Найдавніші з відомих предків сучасних птахів - археоптерикси - літали, використовуючи для цього передні та задні кінцівки. Такого висновку дійшов Нік Лонгрич (Nіck Longrіch), студент університету Калгари (Unіversіty of Calgary, Канада) у своєму дослідженні, опублікованому в журналі "Палеобіологія" (Paleobіology).

ЯК НАДИХНУТИ ВИКЛАДАЧА ЗАЙМАТИСЯ НАУКОЮ? ДОСВІД ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Масштабна кампанія щодо боротьби з псевдоосвітою викликала неоднозначну реакцію в суспільстві. З одного боку, потрібно якимось чином упорядковувати ринок освітніх послуг, а з іншого — дати можливість усім бажаючим здобути ту освіту (і в тій формі), яка їм необхідна.

Створено 160-мегапіксельну цифрову камеру
Швейцарська компанія Seitz випустила цифрову камеру, здатну знімати з дозвільної здатністю 160 мегапікселів. Стандартний кадр 6х17 см при зйомці такою камерою займає близько 1 гігабайту дискового простору.

Духова шафа-пароварка HB 24D561 від Siemens
Торговельна марка Siemens, що уже більше ста років є одним з найактивніших учасників ринку побутової техніки, пропонує своїм шанувальникам в Україні нову вбудовувану духову шафу-пароварку HB 24D561.

Microsoft запустив новий сервіс пошуку відео
Microsoft, яка починає спроби наздогнати саму популярну пошукову систему Інтернету Google, запустила в тестовому режимі новий сервіс пошуку відео, і розглядає можливості його вдосконалення.

Samsung випустив всесвітній стільниковий телефон
Компанія Samsung випустила перший у світі мобільний телефон, що може працювати практично у всіх типах стільникових мереж - в 90 країнах світу.

Satellite A100
Новий Satellite A100, заснований на технології Intel® Centrino® Duo для мобільних ПК ідеально націлений на вимогливих користувачів.

Nokia співробітничає з Yahoo! в галузі мобільного пошуку
Мобільні телефони вже давно перестали бути винятково засобами для спілкування, і давно поєднують у собі функції портативного комп'ютера, фотоапарата, аудіоплеєра і т.і. Саме тому провідні виробники з усією відповідальністю ставляться до питання програмного забезпечення, яке відповідає за всі ці функції - від його зручності й продуманості багато в чому залежить доля продуктів на ринку.

Вартість сонячної енергії впаде у вісім разів
Обнадійливий прогноз висловив Катсухико Мачида (Katsuhiko Machida), президент компанії Sharp, на міжнародній виставці побутової електроніки (IFA), що пройшла тільки що в Берліні. Через 24 роки вартість енергії, виробленої за допомогою сонячних батарей, порівняється з вартістю енергії, одержаної на атомних станціях.

Новонароджені макаки умніші, ніж здаються
Довгий час вважалося, що повторювати за дорослими міміку, вираз обличчя, уміють дитинчата тільки вищих мавп. Проте нові дослідження, проведені групою дослідників на чолі з П’єром Феррарі з університету Пармі, показали, що це доступно також і макакам-резусам.

Існування телефонної телепатії науково доведено
Багато хто одержував телефонні дзвінки від певної людини відразу після того, як думав про неї. Тепер вчені стверджують, що знайшли доказ "телефонної телепатії".

Найдорожчий телевізор в світі
Для тих, кому «звичайні» LCD-панелі здаються недостатньо дорогими, італійська компанія Keymat може запропонувати телевізор Yalos ціною близько $100 000.

Нова книга лауреата Нобелівської премії вже стала бестселером
Німецьке видавництво Steіdl Verlag вже надрукувало в цілому 250 тисяч екземплярів нової автобіографії лауреата Нобелівської премії з літератури Гюнтера Грасса "Beіm Hauten der Zwіebel" ("Знімаючи з цибулі лушпайки").

Нова Nokia N80 спеціально для Інтернету
Багатофункціональний мультимедійний смартфон Nokia N80 по праву вважається одним з найкращих в своєму класі.

Японці створили робота-п'яницю
В Японії був сконструйований перший робот-"сомельє", повідомляє Guardian. Механічний дегустатор вин створений в інституті Май спільно з NEC System Technologies.
1  2  
80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net