Внести до закладок | Зробити стартовою | Контакти | Про нас | Всі проекти

АРХІВ НОВИН
   Новини Прикарпаття
   Політика
   Бізнес, фінанси, економіка
   Кримінал
   Коментарі
   Туризм
   Медицина, оздоровлення
 Медицина в Україні
 Світова медицина
 Медицина на Прикарпатті
   Компи, Інтернет
   Нерухомість
   Наука, освіта, технології
   Авто
   Ігри
   Спорт
   Мобільний світ
   Мистецтво
   Музика
   Хобі
   Історія
   Асорті
   Фоторепортажі
Новини від UKRCOL

Календар
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Новини з якої категорії є найбільше потрібні для вас?

Новини Прикарпаття
Політика
Бізнес, фінанси
Туризм
Медицина, здоров'я
Комп'ютери, Інтернет
Нерухомість
Наука, освіта, технології
Авто
Інше

РозсилкаЦентр добровільного тестування на ВІЛ/СНІД в Києві
• Сьогодні в Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України відбулася церемонія відкриття Центру добровільного консультування і тестування на ВІЛ/СНІД.

Радіація вилікує від СНІДу
Група дослідників з Нью-йоркського медичного коледжу Альберта Ейнштейна на чолі з Катериною Дадачової обнародували звіт про пошук ефективних засобів по боротьбі з СНІДом.

Як правильно спати, щоб виспатись?
Недосипання дуже небезпечне. Адже сон пов’”язаний з імунною системою людини.Медики кажуть, щоб добре виспатися, треба спати на окремому ліжку.

Вібратори небезпечні для жіночого здоров'я
Крім того, досліди на лабораторних гризунах, на яких впливали фталатамі, показали, що постраждати можуть легені: як мінімум ці речовини провокують астму.

Робота в нічну зміну скорочує життя
Робота в нічні години доби і порушення роботи внутрішнього біологічного годинника призводить до істотного скорочення життя.

ЕПІДЕМІЯ ЗА РОЗНАРЯДКОЮ
Золота осінь цього року, як і багато років поспіль, розпочалася в нашій країні традиційно. Ні, не хризантеми і не клени, що палахкотять барвами, повідомили нас про її прихід — про це подбав Український центр грипу та ГРЗ.

Дзеркало знімає біль
Учені стверджують, що дзеркало може допомогти зняти біль у пацієнтів, страждаючих больовим синдромом.

Тарілка супу кращий засіб для схуднення
Щоб схуднути - налягайте на суп, радять американські учені з Медичної лабораторії штату Пенсільванія.

«Жіночий рак» забирає життя
Останніх 30 років рак молочної залози займає перше місце серед жіночих онкологічних захворювань. Щороку кількість жінок, хворих на рак молочної залози зростає. У 2005 році цю форму раку діагностували у 14.000 українських жінок. Лікарі кажуть, що від раку молочної залози застерігатись неможливо. Проте, висока свідомість жінок щодо необхідності постійних профоглядів може врятувати життя.

Вперше в Україні відзначається день боротьби з раком молочної залози.
“Амазонки” виживають і перемагають. Вперше в Україні відзначають день боротьби із раком молочної залози.

МАГНІТНІ БУРІ БУВАЮТЬ І НА СЕРЦІ
Чи можна почути звуки скрипки на тлі реву реактивного літака, та ще й оцінити всі нюанси гри? Скажете, неможливо? Тим часом, по суті, саме це неймовірно складне завдання вдалося вирішити українським ученим з Інституту кібернетики ім. В.Глушкова НАНУ й Інституту кардіології ім. М.Стражеска АМНУ. Щоправда, почути вони намагалися не тонкий музичний інструмент, і, тим більше, не на аеродромі — а магнітне поле серця у величезному магнітному шумі великого міста.

Набрякають руки? Очистіть організм!
Алергія на холод свідчить про хронічну втому й приховані інфекції

Фахівці переконують: Діти адаптуються серед здорових однолітків. ВІДЕО
Діти з вадами слуху не лише мають змогу поліпшити його й розвинути мову, а й адаптуватися серед здорових однолітків. Так твердять у міському медичному центрі проблем слуху та мовлення “Суваг”.

Дiагноз - генiальнiсть
Американськi вченi заявили, що тепер знають причину суперздiбностей. Вони стверджують, що знайшли дiлянку мозку, яка “вiдповiдає” за надзвичайнi здiбностi. Цiкаво, що кожен четвертий пiддослiдний, у якого була розвинена ця дiлянка, хворiв на аутизм, кожен восьмий - на епiлепсiю, а у кожного десятого спостерiгалась шизоїдна симптоматика.

Хворобу Альцгеймера допоможе вилікувати зелений перець
Сьогодні про крупний успіх в експериментах, направлених на створення вакцини від хвороби Альцгеймера, яка супроводжується втратою пам'яті, зміною інтелекту і недоумством, повідомили генетики Токійського університету.

Вакцину від раку шийки матки дозволили застосовувати
Наглядові органи Європейського Союзу видали дозвіл на розповсюдження вакцини, що запобігає зараженню що викликає рак шийки матки вірусом папіломи людини.

Осіння атака кліщів
Стоїть чудова осіння пора. Бабине літо радує нас теплою сонячною погодою, кличе на природу. Чимало людей у ці дні підуть до лісу по гриби, ягоди глоду, шипшини, працюватимуть на дачних ділянках.

Акупунктура надовго полегшує болі у спині
Голковколювання у поєднанні з традиційним лікуванням допомагає при болях у нижній частині спини, забезпечуючи довготривалий лікувальний ефект.

Рак боїться вітаміну D
Прийом вітаміну D в рекомендованих дозах удвічі скорочує ризик розвитку раку підшлункової залози.

Кондиціонер – ворог легень
Сталося так, що відразу два наші співробітники - молоді хлопці - захворіли на запалення легенів. Ніби й не зима, не морози й вітри, а ще навіть добре пригріває сонце, і раптом такий діагноз… Що це за хвороба, як вона виникає, наскільки небезпечна?

Стан зубів залежить не лише від віку
Карієс разом з іншими захворюваннями порожнини рота змушує страждати 60-90% школярів і більшість дорослих у всьому світі. Помилково вважати, що погіршення стану зубів – природний процес старіння. Руйнуванню зубів можна запобігти, - відзначає заступник Генерального директора Всесвітньої Організації Здоров'я (ВОЗ) Тіна Кароль.

Дівчинці-русалці розділили ноги
Дворічна перуанка Мілагрос Серрон, відома як "маленька русалка", народилася із зрощеними нижніми кінцівками - це рідкісне захворювання називається "синдром русалки" або сиреномелія.

Опік медузи зціляє від імпотенції?
Суміш токсинів медуз, що перетворює їх на справжній кошмар для любителів морських купань, може бути хорошим засобом для лікування... чоловічої імпотенції.

Школярам заборонили їсти торти
Американські учні, що повернулися в школу після літніх канікул, зіткнулися з новими заборонами: на день народження не можна приносити в школу торт. Таку заборону винесло шкільне керівництво багатьох американських штатів, повідомляє Репортер.

Вживання грибів для багатьох закінчується невдало, а для деяких - трагічно
За повідомленням Міністерства Охорони Здоров'я кількість потерпілих продовжує зростати. За період з 04.08 по 28.08 грибами отруїлися 30 чоловік.

Хліб допоможе схуднути
Хліб, який бояться їсти люди, які сидять на дієті, насправді є найкращим продуктом. Такого висновку дійшла директор відділяння живлення і дієти тель-авівськой лікарні "Іхилов", Ольга Раз-Кесснер.

Нецензурна мова провокує імпотенцію
До невтішного висновку дійшли німецькі врачи-андрологи в ході чергового дослідження: мільйони німців не здатні на повноцінний статевий акт. Це може привести не тільки до депресій і нервових зривів, але і до скорочення чисельності країни.

Поляченко заявляє про брак педіатрів, сімейних лікарів, патологоанатомів
Міністр охорони здоров'я Юрій Поляченко заявляє про брак близько 18 тис. фахівців у медичній сфері, зокрема, патологоанатомів, фтизіатрів, педіатрів, сімейних лікарів і лаборантів.

Гімнастика для тіла та душі
Насолоджуючись після відпустки припливом сили та бадьорості, так хочеться якнайдовше зберегти подаровану літом енергію! Однак зазвичай поствідпусткове завзяття не витримує натиску робочих буднів, і від неймовірного ентузіазму та енергії залишаються тільки спогади. Невже не можна завжди почуватися так, ніби щойно з відпочинку?

Інфрачервоне світло допоможе позбавитися зайвої ваги
Дослідники з Інституту спортивної медицини, розташованого в Регенсбурге, дійшли висновку, що схуднути можна за допомогою інфрачервоного випромінювання.

Сонцезахисні креми небезпечніші за сонце
Дослідники з Каліфорнійського Університету в Ріверсайді дійшли висновку, що креми, використовувані для захисту від сонця, можуть бути небезпечнішими, ніж сонячне випромінювання.
1  2  
80 китів викинулися на берег північної частини Нової Зеландії
• За повідомленнями місцевої влади, 37 з них вже загинули, решта все ще борсається на мілині і природоохоронці наразі відчайдушно намагаються їх врятувати.
Чоловік Брітні Спірс вимагає опіки над дітьми і аліментів
• Кевін Федерлайн, про розлучення з яким напередодні повідомила співачка Брітні Спірс, добивається опіки над їх загальними двома дітьми і вимагає аліментів.
На Буковині у нареченої під час весілля почалися пологи
• Як повідомляє місцева телекомпанія ТВА, минулої неділі молодята, щойно одружившись і одягнувши один одному обручки, стали одразу не лише подружжям, а й батьками. Після чого весілля трансформувалося у родини. Новонародженого молодята назвали Максимом.
У Севастополі частково відновили водопостаяання
• У Севастополі сьогодні вранці відновили подачу води населенню, повідомили РБК-Україна у прес-службі МНС України. "10 листопада в 06:00 згідно зі скороченим графіком почалася централізована подача води", - сказали в МНС. Питну воду мешканцям міста ще підвозять 17 спеціалізованих автоцистерн з додатковими ємкостями, зазначили в прес-службі.
Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів
• Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко перевірив справжність журналістських дипломів. На брифінгу він представив електронну базу даних профільних навчальних закладів.

Інтерв'ю
Три питання Євгену Червоненку
• Кореспондент ForUm’у поставив три запитання голові Запорізької облдержадміністрації Євгену Червоненку. - Євгенію Альфредовичу, яка новина з Вашого особистого життя за останній період для Вас була найбільш пам'ятною? - Весілля дочки і медичне
Ахметов проти втручання уряду в бізнес
• Народний депутат, член фракції Партії регіонів Рінат Ахметов сподівається, що глава Фонду Держмайна Валентина Семенюк змінить політику роботи Фонду. Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Коммерсантъ-Украина».
ІНТЕРВЬЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА АГЕНТСТВУ “ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА”
• Запитання -- відповіді
Роман Чайка: «Мені бракує Кучми, адже політики поставили Схід і Захід раком»
• «Читаю я в туалеті». Ось про це, а ще про «Гніздо Кучми», проституток журналістики, «Мертвого Півня» лише для І-Репортера за cклянкою "Боржомі" розповідав телеведучий Роман Чайка
Старовинна музика – не музейний експонат
• Розмова з Богданом Шведом, виконавцем давньої музики
На заробітки їдуть невдоволені оплатою праці на батьківщині
• Розмова з Василем Бортником, заступником начальника Львівського обласного центру зайнятості
Чи належить енергетика Донецьку?
• Інтерв'ю з експертом Н.Прудкою


Украинская Баннерная Сеть
   Форум новин
   Форум IFN
   Реклама на сайті
   Партнери проекту


finance.ua
finance.ua
finance.ua
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Магазин Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ© www.iv-fr.net