FAQ Профіль
Пошук Учасники
Групи

П/П

Реєстрація Вхід/Вихід
!!! Звернення до журналістів !!!
Last Thread | Next Thread  >

Нова тема Відповісти
Новини > Новинки зі світу комп’ютерів

Author Thread
Majesty1З нами з: 06.10.06
Повідомлень: 340
Звідки: Alpha Centauri
!!! Звернення до журналістів !!!  Відповісти цитуючи  

Засоби масової інформації прийнято називати “четвертою гілкою влади”, “сторожовими собаками демократії”. У демократичних суспільствах телебачення, газети, інтернет-видання і справді відіграють таку роль, – охороняють демократію. Але у нашому світі є й держави, у яких ситуація є прямо протилежною – там засоби масової інформації є знаряддям пропаганди, апологетами тоталітарного режиму.
Українська дійсність зараз є чимось середнім між демократичним та тоталітарним режимом. І, хоча вже є більше ознак демократії, перехід від тоталітаризму поки що не завершено. Тому кожен день сучасності є боротьбою за демократичні цінності у всіх їхніх проявах.
Українська журналістика перебуває у досить складних умовах. Особливо не просто складається ситуація у редакціях газет. Більшість редакторів постійно змушені підвищувати ціни за свою продукцію, враховувати у своїх публікаціях позиції і думки спонсорів (в тому числі і потенційних), засновників та власників. Можливо зараз уже не має “темників”, але фактично існує самоцензура. Чи не тому інформація у газетах подається досить спотвореною чи не повною.
Якщо до всього цього додати ще і те що не всі матеріали можуть бути опубліковані через брак коштів на розширення площ газет, то виявиться, що вагома частка подій та важливих проблем сьогодення залишається поза увагою читацької аудиторії. Саме з цієї причини чисельність громадян, які читають газети повільно, але неухильно зменшується. Слід сказати, що у наших міських, районних, обласних виданнях є багато висококваліфікованих журналістів, здатних миттєво відреагувати на події, проаналізувати їх, прокоментувати, проінформувати про них населення. Наші журналісти знають про наболіле, але не завжди мають можливість інформувати громадськість.
У цій ситуації може суттєво допомогти Інтернет. Частина газет Івано-Франківська вже мають свої сайти, але на них не завжди відображаються навіть ті матеріали, що їх бачать читачі у друкованому вигляді.
Що ж робити у ситуації коли у Вас є цікава інформація, а Ви не можете її опублікувати? Можна звичайно заховати свої записи, ескізи статей, а можна зробити їх доступними для всіх.
Журналісти Прикарпаття – Ви можете стати співредакторами сайту www.news.iv-fr.net Про Вас, Вашу громадську позицію дізнається все Прикарпаття, вся Україна, увесь світ.
Маєте цінну та цікаву інформацію – розміщуйте її на сторінках цього інтернет-порталу, давайте свої коментарі до вже розміщених там матеріалів. Все це допоможе Вам знайти свою читацьку аудиторію, свого читача. Ви допоможете нашим заробітчанам у Італії, Португалії, Греції, Канаді, США, інших країнах світу бути у курсі всього, що відбувається на Батьківщині, Ви допоможете своїм краянам повідомивши їх про можливі загрози та небезпеки для їхнього здоров’я, життя, чи майна.
Зрештою Ви можете просто збільшити кількість людей, які ознайомляться з Вашою статтею не лише на сайті чи на сторінках Вашої газети, але й на сайті www.news.iv-fr.net
Адміністрація сайту запрошує всіх бажаючих журналістів взяти активну участь у роботі порталу. Тут Ви можете безперешкодно публікувати свої матеріали без жодних обмежень, окрім випадків, які регулюються законодавством України у питаннях про державну таємницю, захист честі та гідності громадян України. Адміністрація Прикарпатського порталу зберігає Ваше право власності на інтелектуальну продукцію.

З питань співпраці звертайтесь за адресою:
[url]news@iv-fr.net[/url],
ICQ: 273251242
Тел.: 8-050-556-21-76
8-067-26-76-125


Адміністрація Прикарпатського порталу
та сайту www.news.iv-fr.net
_________________
[url]www.iv-fr.net [/url]

ПРИКАРПАТСЬКИЙ ПОРТАЛ
Повідомлення середа жовтня 25, 2006 7:30 pm
 Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення ICQ

Нова тема Відповісти
Forum Jump:
Перейти до:  

Ваш часовий пояс: GMT + 3 Години.
Cьогодні: неділя лютого 25, 2018 1:02 am
  Показувати:      

ФОРУМИ ПРИКАРПАТСЬКОГО ПОРТАЛУ
 
Туристичний форум
 
Мобільний світ
 
Ігровий форум
 
Форум IFN
 Робота, працевлаштування  Автофорум  Колекціонування, хобі  Спортивний форум
 Комп’ютерний форум  Історичне Прикарпаття  Знайомства  Відео та кіно
 Музичний форум  Мистецтво  Новини  Районні форуми
Рекламний форум
 
Фінансовий форум
 
   

Powered by phpBB: © 2001 phpBB Group
phpBB Template by Vereor.
Web Templates
Web Design Templates ©


Украинская Баннерная Сеть

© www.iv-fr.net